Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Badanie warto zacząć od lekkich muśnięć i po chwili regulować siłę ucisku. Każdą piętę trzeba uciskać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na pobudzanie punktów umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą tym samym penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Post Author: admin