Kilka trików na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Znanych jest parę prostych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna albo jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki bez wątpienia okażą ci się pomocne!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego potencja uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Powoli i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że spada przepływ krwi do penisa w czasie stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra sytuacja dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń układu krwionośnego. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra w zelu być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.

Post Author: admin