Levitra zamienniki

Lek Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma wyłączność co do nazwy leku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Wysoka cena ogranicza dostęp do leku osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o alternatywne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest obniżenie ceny leczenia, co umożliwia także chorym o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw dzisiejszej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników tego specyfiku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością aplikowania u kobiet jest Lovegra.
Poszczególne preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie formą tabletek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, efektywność leczenia zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić preparatami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne skutki, jednak w porównaniu z nim rezultaty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich działania jest przedłużony. Popularnym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie web

Post Author: admin