Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważna choroba, taka jak np. cukrzyca typu II, może między innymi obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może również objawiać się osłabieniem mięśni, uszczupleniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które cialis w zelu mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból i problemy z sercem. Jeżeli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu gruczołu krokowego, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich stosowania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, wnikliwie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich korzyściach erekcja
jak również o ich skutkach ubocznych.

Tryb życia

Większość ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to problem, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Dzisiaj sporo młodych mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. sygnalizuje problemy z niskim libido. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy może być nieprawidłowy styl życia albo złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu oraz inne podobne okoliczności. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport oraz zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.

Post Author: admin