Przyczyny niepełnej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te z kolei są spowodowane cukrzycą lub miażdżycą naczyń krwionośnych. Także przeciążony układ nerwowy odpowiada za stan erekcji. Błyskawiczne tempo życia, nieustający stres działają na niego destrukcyjnie. Pod wpływem stresu może ulegać zmianie produkcja prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Brak erekcji a postawa partnerki
Duże znaczenie ma postawa partnerki. Zanikająca lub niepełna erekcja podczas stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona niezobowiązująco rozpocząć rozmowę na ten temat lub zachęcić mężczyznę, by udał się na leczenie. Dodatkowo kobieta może zadbać by partner po 40. roku viagra życia poddawał się regularnym badaniom. Wskazane będzie też stosowanie prawidłowej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie potencji
Brak wzwodu, niepełna erekcja utrzymujące się dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien zgłosić się do urologa lub seksuologa. Wzmocnienie wzwodu otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie ma domowych sposobów na radzenie sobie z problemami tego typu. Prócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli zaburzenia wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego problemy mogą bowiem brać się z zaburzeń lękowych, osobowościowych albo zakłóceń w relacjach partnerskich.

tekst dostepny na stronie potencja

Post Author: admin