Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty ze wzwodem są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest oznaką ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym zaburzeniu, ale jeszcze sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia wzwodu to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą pamiętać, że są to schorzenia wyleczalne. Wystarczy zwalczyć nieśmiałość i pójść do lekarza. Zwiększenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle częste dolegliwości. Spotykają około 10% męskiej populacji. Kłopot narasta, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Dostrzega się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, choroby układu sercowego oraz depresje. Kłopoty ze wzwodem mogą dotykać facetów w każdym wieku. Różnorodne są przyczyny tych problemów.

U młodych mężczyzn, czyli przed trzydziestym rokiem życia problemy najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U nieco starszych mężczyzn zaburzenia mogą wynikać z niektórych chorób. Zaburzona erekcja albo jej niewystępowanie mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tania levitra

Post Author: admin