Stylizacja weselna: śłub w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się co nieco odmiennymi zasadami w porównaniu do gali bardziej wystawnej . Mniej formalny styl przenosi się poza tym na styl ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą kompletu stała się urocza sukienka z kwiatowym szkicem. Posiada ładny, półokrągły dekolt także rękawy ¾. Jej przemyślana długość powoduje, że nogi są ładnie zaprezentowane, i przez wysokie, ecry sandały na koturnie będą optycznie dłuższe. Obuwie zagwarantuje wygodę w trakcie spacerowania po zieleni lub pagórkowatych powierzchniach.
W razie zimna czy gdy zbliży się wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może być dopełniona przez niedługą , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model doskonale zestawiony jest z sukienką. Do ręki proponujemy małą kopertówkę komponującą się tonacją do barwy butków. Posiada efektowny, tęczowy łańcuszek przy zapięciu, który wybornie komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do kompletu sugerujemy wymyślną bransoletkę pozłacaną, a do tego kolczyki zdobione topazami. Strój doskonale ze sobą łączy się, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html

Post Author: admin